Star Fm haber Beypazarı

Beypazarı Devlet Hastanesinde Emar(MR) çekimleri başladı

              Beypazarı Devlet Hastanesinde Emar(MR) çekimleri başladı.

Beypazarı Devlet Hastanesi MR aciilisı için kurban kesildi.Açılışa İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN,  İlçe Müftüsü Abdulmuttalip PESE ve Başhekim Dr. Kudret Çelik katıldı.

Başhekim Dr. Kudret Çelik, Beypazarı Devlet Hastanesinin 32’si uzman hekim olmak 38 hekimle hastalara Poliklinik hizmeti ve günlük, 600 ila 850 poliklinik hizmeti verdiklerini belirtti.

MR servisinin tam anlamıyla hizmete alınmasının ardından günde 35 hastanın, Emar çekimlerinin gerçekleştirileceğine değinen Başhekim Dr. Kudret Çelik, şunları kaydetti:

“Hastalarımızın çektirdikleri Emarlar(MR) görüntüleri 3 gün içinde sisteme yüklenmiş olacak. Hastalarımız, Türkiye’nin neresinde olursa olsunlar, bulundukları yerde Devlet hastanesine gittiklerinde, doktorları tarafından Hastanemizde çekilen MR sonuçlarını görebilecekler. Bu Hastalar için çok önemeli bir gelişme. Çünkü zaman kaybına neden olmadan, ilgili hekim yada hekimler gerekli tedavi yöntemlerini uygulayabilecekler.  Emar, MR servisinin hastanemize ve bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bize bu konuda desteklerini esirgemeyenlere teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Sosyal Medyada paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp