Star Fm haber Beypazarı

Mhp Köylere Çıkarma Yaptı…

Milliyetçi hareket partisi kalabalık bir ekiple köy ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Mhp Beypazarı belediye başkan adayı Dr.Özer Kasap,ilçe başkanı Ahmet Uzunoğlu,belediye meclis üyeleri, Kadın kolları başkanı Dr. Ayşin Kurtuluş, Kadın kolları yönetiminin katılımlarıyla kalabalık bir heyetle Kapullu,Kırşeyhler,Mahmutlar köylerini ziyaret etti.

Köylülerle bir araya gelen Mhp Beypazarı belediye başkan adayı Dr.Özer Kasap vatandaşların çözüm bekleyen sorunlarına kulak verdi.

Kadın kolları başkanı Dr.Ayşin Kurtuluş ve kadın kolları heyetide bayanlarla görüşerek onların taleplerini dinledi.

Dr.Özer Kasap''Mhp olarak sadece seçim süreçlerinde değil, her dönem milletin efendisi olduğuna inandığımız köylümüzün yanında yer aldık.Köylümüzün dertleri sorunlar yumağı haline gelmiş.Mevcut yöneticilerin uğramadıkları, arayıp sormadıkları köylümüz dertleriyle başbaşa bırakılmış.Dile getirilen sorunlar çözülemeyecek sorunlar değil.Bugüne kadar çözülmeyişi ilgisizlikten kaynaklanıyor.Beypazarına içilebilir içme suyu sağlayamayanların köylümüzün su ve benzeri sorunlarına çözüm üretememesi normaldir.Allahın izni ile bizim dönemimizde Beypazarında olacağı gibi köylerimize de büyük bir azim ve enerjiyle hizmet götüreceğiz''dedi.

 

Sosyal Medyada paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp