ZT Atten - шаблон joomla Оригами

 

производство и доставка минеральной воды
как установить на хостинг Joomla 3.0


Pazar, 29 Ocak 2017 15:25

EMİTT 2017 Fuarın'da "MARKALARI İLE ÖZGÜNLEŞMİŞ ŞEHİRLER"Konulu Panelde Markalaşan BEYPAZARI'mızı Yerli ,Yabancı Akademisyenlere ve Turizmcilere anlattık...

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

                                                Beypazarı EMİTT'e Damgasını Vurdu!

Dünyanın ve Türkiye'nin en büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) Ankara’nın kültürel mirası çerçevesinde şekillenen stantta Beypazarı'mızda yerini aldı.Telkari ve Bakır zanaatkarlığını canlı performanslarla ve Beypazarı'mızın lezzetleri tanıtıldı.

26-30 Ocak tarihleri arasında 21. Kez açılan fuara Beypazarı' da ilçemizin tarihi değerleri ve yöresel ürünleri ile birlikte katılım sağladı. Beypazarı standımız ilk günden yoğun ilgi gördü. Beypazarı Belediyesi'nce görevlendirilen ve yöresel kıyafetleriyle fuarda yer alan personel, birçok siyasetçi, işadamı ve ziyaretçiye Beypazarı yöresel ürünlerini ikram ediyor. Beypazarı Telkari ürünleri, Beypazarı Kurusu, Havuç Lokumu, 80 Katlı Baklavası, Yaprak Sarması, Cevizli tatlı Sucuğu ve daha birçok yöresel ürünle fuarda yer alan Beypazarı ürünleri büyük ilgi görüyor.

    Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan İlçemizin tanıtımı, yöresel ürünlerimizin ve el sanatlarımızın böyle önemli platformlarda yer alması, ilçemiz için çok önemli. Beypazarımızı en iyi şekilde tanıtarak, ilçemiz ve şehrimiz için katma değer üretir hale getirmek ve yeni yatırımcıları, turizmcileri ilçemize davet etmek için tanıtım çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz.”dedi.

 

 

Okunma 355 defa