Star Fm haber Beypazarı

Beypazarı’nın İlk Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Beypazarı’nın ilk kapalı yarı olimpik yüzme havuzu olmaya hazırlanan Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Beypazarı Belediyesi iş birliğiyle yapımı devam ediyor.

Her yaştan vatandaşı yüzme sporuyla buluşturacak olan tesiste çeşitli sosyal alanlar da hizmet verecek.

İlçe halkının talepleri doğrultusunda yapımına başlanan Hacıkara Mahallesi’nde 1275 metrekare inşaat alanına sahip içerisinde 305 metrekarelik bir spor salonu da yer alacak olan yarı olimpik yüzme havuzu kompleksinin en kısa sürede hizmete sunmayı hedeflediklerini belirten Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan “Durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile birlikte yarı olimpik yüzme havuzumuzu en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz. İlçemize bir ilki daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapılacak olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Tesisleri ile Beypazarlı hemşehrilerimize hizmetin en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan Beypazarılı’yı yüzme ile buluşturacak olan tesis çok fonksiyonlu ve modern yapısıyla bölge halkına hizmet verecek.

Sosyal Medyada paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp