Star Fm haber Beypazarı

Beypazarı’nın Hedefi 50.001 Nüfusa Ulaşmak…

     Beypazarı İlçe Nüfusunu 50 bin bir yapılması yönünde başlatılan çalışmalar kapsamında Ankara’da Beypazarlı dernek başkanlarıyla birlikte toplantı düzenlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, geniş kapsamlı düzenlenen toplantı dolayısıyla, katılımcılara teşekkürlerini bildirirken, Belediye Başkanlığı olarak çok yönlü çalışmalar içinde olduklarını belirtti.  Başkan Kaplan nüfusumuzu 50 bin bir yapmamızın akabinde, ilçemizin birçok kazanımı olacak. Bundan tabi ki, Beypazarı İlçesi kazançlı çıkacaktır. Bu sefer bunu mutlaka elbirliği ile başarmalıyız. Bu başarıda siz değerli dernek temsilcilerimizin, dernek başkanlarımızın gayret ve çabaları boşa çıkmayacaktır. Sizlerin önerileri doğrultusundan hareketle yola çıkarak, Beypazarlı hemşehrilerimiz nüfus müdürlüklerine giderek, birinci adreslerini Beypazarı olarak göstermeleri gerekiyor. Dernek başkanları olarak sizlerde üyelerinizi bu şekilde yönlendirirseniz, biz 50 bin bir hedefine ulaşmış oluruz.” dedi.

Beypazarı kent Konseyi Yürütme kurulu başkana Ali Pekmezcioğlu, Ankara’da bulunan Derneklerin Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye başkan yardımcısı Uğur Bağlarlı, Belediye başkan yardımcısı Alaettin Özdoğan, katıldı.

Beypazarı’lar Derneği Başkanı Dr. Mehmet Çiftci’nin açış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ilk defa kapsamıı bir şekilde çalışma başlatılarak ilçe nüfusunun 50 bin bir yapılması için Beypazarı Belediyesi, kent Konseyi Yürütme kurulu, Ankara’da bulunan 10 nun üzerinde Beypazarı ve Köy dernek temsilcilerini harekete geçiren çalışmanın ayrıntıları bir bir görüşüldü.

Siyaset gözetmeksizin Beypazarı için el ele veren siyasiler ve Kent konseyi Başkanı Beypazarı İlçe Nüfusunun 50.001 yapılması yönündeki 31.12.2016 akşamına kadar çalışmalarınına devam ederken, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Kent konseyi Yürütme Kurulu başkanı Ali Pekmezcioğlu, AK Parti İlçe başkanı yaşar Hız, CHP ilçe başkanı Ali Uysal ve MHP İlçe başkanı Hamdi Ayanoğlu ile birlikte nüfusun artırılması yönünde çarşı içinde esnaf ve pazarcılara ziyarette bulundular.

 

Sosyal Medyada paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp